Advent 2017

ADVENTNÍ DÍLNY

rozsvěcení stromečku „U Dostálů“.Výtěžek z prodeje bude využit pro potřeby dětí ZŠ a MŠ Hlavečník.
ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

V neděli 3. prosince proběhlo v Hlavečníku v hospodě u Dostálů rozsvěcení vánočního stromu. K navození příjemné vánoční atmosféry tu přispěly i děti z naší základní a mateřské školy. Děti si připravily krátký program sestavený z vánočních písniček a básniček. Předvedly i svoji znalost angličtiny a seznámily nás s vánočními tradicemi jiných států. Přítomní si mohli zakoupit výrobky, které děti ve škole pro tuto příležitost vytvořily. Výtěžek z akce putoval do Spolku rodičů.
Tento společně strávený čas byl hezkým zahájením adventu.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
V úterý 5. 12. nás navštívili Mikuláš, čerti a anděl.
Nejprve se šli podívat na děti ve školce a pak pokračovali do školních tříd.
Děti i žáci měli vzorně připravené básničky i písničky. Za odměnu dostali od anděla
balíček s nadílkou. Uhlí od čertů nedostal nikdo.