ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Všechny informace o základní škole

CO NÁS ČEKÁ?

29.11. adventní dílny 3.12. vystoupení žáků při rozsvěcení vánočního stromu v Hlavečníku 5.12. mikulášská nadílka 7.12. preventivní program proti šikaně Stonožka – v ZŠ 19.12. předvánoční celodenní výlet do Prahy 22.12. školní vánoční besídka spojená s přednáškou „Lovci a kořist“

23.11.2017 VÝTVARNÁ DÍLNA S RODIČI

VÝTVARNÁ DÍLNA S RODIČI KDY?  ve čtvrtek 23.11.2017 od 16:00 hod. KDE?  ve výtvarném ateliéru ZŠ CO BUDEME VYTVÁŘET? ručně malovanou tašku šumivé bomby do koupele vánoční ozdobu CENA 130,- Kč       (splatná do 10.11.2017) Dílna se uskuteční.

KROUŽKY

V týdnu 13.11. – 17.11. proběhne doučování již normálně v pátek. V měsíci listopadu se kroužek angličtiny musí přeložit na středu nebo čtvrtek – žáci budou informováni v daném týdnu, kroužek bude končit tak, aby stihli autobus ve 13 hodin.

OMLOUVÁNÍ ŽÁKŮ

Omlouvání žáků je stanoveno školským zákonem a od školního roku 2012 – 2013 metodickým pokynem. Zákonný zástupce je povinen doložit důvody nepřítomnosti žáka nejpozději do 3 kalendářních dnů. Další podmínky omlouvání a uvolňování žáků stanovuje školní řád: Po návratu žáka musí zákonní zástupci nejpozději 7. kalendářní den doložit důvody nepřítomnosti s přesným vymezením její délky. Pozdější omluvy jsou v rozporu se školním řádem, a tedy nepřípustné, ...

FOTOGALERIE

Z důvodu kapacity web. stránek, naleznete fotografie ze školních akcí na této  adrese: http://zshlavecnik.rajce.idnes.cz Stránky jsou zaheslované, heslo dostali pouze žáci a žákyně  naší školy. Do fotogalerie byly přidány nové fotografie z posledních akcí ZŠ  a MŠ.