ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Všechny informace o základní škole

CO NÁS ČEKÁ?

V tomto týdnu dojde výjimečně ke změně rozvrhu. Ve všech třídách bude změněn rozvrh ST – ČT a naopak. 20.9. se učí podle čtvrtečního rozvrhu a  21.9. se učí podle středečního rozvrhu. 29.9. bude ředitelské volno, výuka odpadá.

Pomůcky na školní rok 2017/2018

Seznam sešitů a pomůcek pro 1. ročník školní rok 2017/18   Seznam sešitů Školní sešity  Počet kusů Číslo sešitu hrazeno Matematika – – ZŠ – – ZŠ – – ZŠ Prvouka – – ZŠ Český jazyk – – ZŠ – – ZŠ HV – notový sešit – – ZŠ                                                              Seznam pomůcek Úkolníček 1 – ...

KROUŽKY

Kroužky budou zahájeny v měsíci říjnu. Přihlášku na kroužky žáci dostanou v průběhu září.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Na pátek 29.9.2017 vyhlašuje ZŠ ředitelské volno. Výuka tedy odpadá.

FOTOGALERIE

Z důvodu kapacity web. stránek, naleznete fotografie ze školních akcí na této  adrese: http://zshlavecnik.rajce.idnes.cz Stránky jsou zaheslované, heslo dostali pouze žáci a žákyně  naší školy. Do fotogalerie byly přidány nové fotografie z posledních akcí ZŠ  a MŠ.